مزایای خرید از طریق سامانه

صفحه اصلیخریدارمزایای خرید از طریق سامانه

اطمینان از دریافت کالای خواسته شده

فرآیند خرید از سامانه به گونه ای طراحی شده است که دریافت کالا را مطابق موارد مندرج در فاکتور فروش تضمین می کند. بنابراین هنگامی که از این سامانه برای خرید اینترنتی تان استفاده می کنید مطمئن خواهید بود که کالایی مطابق موارد مندرج در فاکتور فروش دریافت خواهید کرد.

دریافت به موقع کالای خواسته شده

یکی از مواردی که در قالب استاندارد فاکتور فروش در سامانه پرداخت امن پاسارگاد در نظر گرفته شده است، موعد تحویل کالاست. بنابراین هنگامی که از این سامانه برای خرید اینترنتی تان استفاده می کنید، فروشنده باید کالا را تا زمان مشخّص شده به شما تحویل بدهد. در غیر این صورت بدون دخالت فروشنده بهای کالا به حسابتان بازگردانده می‏شود.

مدیریت آسان کارت‏های بانکی

هنگامی که از پرداخت امن پاسارگاد برای خرید اینترنتی استفاده می کنید، دیگر احتیاج نیست برای هر بار خرید اطلاعات کارت های بانکی خود را وارد کنید. کافی است نام کاربری و رمز عبور حساب پی پاد خود را داشته باشید. این امکان، علاوه بر تسهیل فرآیند خرید باعث افزایش امنیت کارت های بانکی تان می شود چرا که دیگر احتیاج به وارد کردن این اطلاعات نخواهید داشت.

عدم نیاز به وارد کردن نشانی برای هر خرید

شما علاوه بر اطلاعات کارت های بانکی، می توانید نشانی هایی را که معمولاً برای تحویل کالا استفاده می کنید در این حساب تعریف کنید. در هنگام خرید کافی است از بین لیست این نشانی‏ ها، نشانی مورد نظر را انتخاب نمایید. اين امکان در نسخه های بعدی نرم افزار سامانه به آن اضافه خواهد شد.

سهولت پی گیری خریدهای انجام شده

در صفحه اختصاصی تان در سایت پی پاد می توانید لیست خریدهایتان را مشاهده کنید. علاوه بر این، کلیه کارهای لازم برای پی گیری خریدهای انجام شده نیز از طریق همین سایت امکان پذیر است.

آیا مطلب فوق، پاسخگوی نیاز شما بود؟
بله خير
سوالات متداول خریدار
شما می توانید با مراجعه به قسمت پشتیبانی راه حل اشکالاتی که با آنها مواجه شده اید را مشاهده نمایید.