هنگامی که شما در ثبت نام پرداخت امن پاسارگاد اقدام به ثبت اطلاعات کارت بانکی خود می‏ نمایید، اطمینان داشته باشید که این اطلاعات به صورت رمزنگاری شده و با رعایت تمامی موازین امنیتی نزد سرور های بانک پاسارگاد نگهداری خواهد شد و به هیچ عنوان امکان دسترسی و سوء استفاده از این اطلاعات وجود نخواهد داشت.

علاوه بر این، استفاده از پرداخت امن پاسارگاد در زمان خرید از دو جنبه امنیت و اطمینان شما را افزایش می‏دهد:


حفاظت از اطلاعات کارت های بانکی

هنگام خرید های اینترنتی، وارد نمودن اطلاعات کارت بانکی می‏ تواند منجر به سوء استفاده از این اطلاعات شود. این سوء استفاده ممکن است به شکل فیشینگ (شبیه‏ سازی وب سایت پرداخت بانک)، مشاهده شما در زمان وارد نمودن اطلاعات (که معمولا در مکان‏ های عمومی مانند کافی شاپ‏ ها اتفاق می‏ افتد) و یا سایر روش‏ ها باشد. استفاده از پرداخت امن پاسارگاد در زمان خرید، نیاز به وارد نمودن اطلاعات کارت بانکی را در هر خرید از بین می‏ برد. بنابراین امکان سوء استفاده از چنین اطلاعاتی از بین خواهد رفت.

اطمینان از دریافت محصول

فروشگاه‏ های طرف قرارداد پرداخت امن موظفند کالاهای فروخته شده را طبق مشخصات مندرج در فاکتور فروش به دست مشتری برسانند. در صورتی که به هر دلیل چنین اتفاقی نیفتد (مثلا کالای درخواستی به دست شما نرسد و یا مشخصات کالای دریافت شده با کالای سفارش داده شده متفاوت باشد) شما می‏ توانید مشکلات خرید خود را علاوه بر این که از فروشگاه پیگیری می‏ کنید، از پرداخت امن پاسارگاد نیز پیگیری نمایید و حتی بر روی خرید خود ثبت شکایت نمایید تا وجه پرداختی خود را پس بگیرید.


شما می توانید با مراجعه به قسمت پشتیبانی راه حل اشکالاتی که با آنها مواجه شده اید را مشاهده نمایید.